Odporne na wilgoć panele z linii Aqua+

Posted by

W ofercie Komfortu znajdują się odporne na wilgoć panele laminowane z linii Aqua+. Dzięki specjalnej, zapobiegającej pęcznieniu płycie nośnej, taka podłoga rekomendowana jest nie tylko do pokoi, lecz także miejsc narażonych na kontakt z wilgocią: kuchni, łazienek czy przedpokojów.

Technologia Aqua+ zapewnia możliwość montażu paneli w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, co znacznie poszerza zakres ich stosowania. Oprócz tradycyjnych salonów, sypialni czy pokoi dziecięcych, możemy je także układać w miejscach narażonych na kontakt z wodą: łazienkach, kuchniach bądź przedpokojach. Dzięki temu uzyskamy jednolitą, elegancką oraz praktyczną podłogę w całym domu. Będą doskonałym rozwiązaniem w popularnych obecnie salonach z aneksami kuchennymi albo w łazienkach, w których chcemy osiągnąć efekt drewnianej podłogi. Podłogi te można stosować też w pomieszczeniach komercyjnych, np w gabinetach lekarskich, sklepach czy też pomieszczeniach biurowych.

W ofercie Komfortu znajdziemy cztery wzory paneli Aqua+: odzwierciedlający naturalne drewno Dąb Northland Miodowy, odwzorowujące drewno postarzane Dąb Valley Palony oraz Robin Wood Light, jak również imitujący kamień Diamond Beżowy. Produkty mają grubość 8 mm i wysoką klasę ścieralności AC4.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *