Czarno-białe baterie od Deante

Posted by

Black&white to połączenie, które nigdy nie straci na aktualności, a kuchnia zaaranżowana w tych barwach będzie służyła domownikom przez długie lata, urzekając prostotą i elegancją. Stąd firma Deante postanowiła uzupełnić kolekcję baterii Gardenia modelami kuchennymi w wersjach czarnej i białej.

Nowe produkty przykuwają uwagę kolorowymi akcentami, które ciekawie komponują się z chromem. Dla użytkowników ceniących nowoczesność powstała wersja z białym fragmentem korpusu, zaś dla miłośników klasyki z czarnym detalem. Oprócz barwnych wstawek baterie Gardenia cechuje cylindryczna bryła zakończona prostokątną wylewką. Ponadto, delikatne wgłębienie w dźwigni nadaje całości subtelnego wyglądu i ułatwia sterowanie natężeniem strumienia wody. Najnowsze modele będą stanowiły idealne uzupełnienie wnętrza urządzonego w stylu minimalistycznym albo kuchni w bardzo modnym, skandynawskim klimacie.

Gardenie zostały wykonane z doskonałej jakości materiałów oraz wyposażone w wysokiej klasy 35-mm głowicę ceramiczną. Jakość tych produktów zapewnia 7-letni okres gwarancyjny.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *